Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Mechaniky > DVD-RW mechaniky >

ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE, Retail

ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE, Retail

Cena produktu ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE... není známa.

 

Popis produktu ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE, Retail: Vypalovačka Asus DRW-2014L1T je typu "super-multi" a umí vypalovat i na dvouvrstvá 8.5 GB DVD média DVD±R (DualLayer) i DVD-RAM. Díky tomu je kompatibilní se všemi optickými médii na trhu a naopak... > více informací


ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE, Retail - popis

nahoru

Vypalovačka Asus DRW-2014L1T je typu "super-multi" a umí vypalovat i na dvouvrstvá 8.5 GB DVD média DVD±R (DualLayer) i DVD-RAM. Díky tomu je kompatibilní se všemi optickými médii na trhu a naopak DVD disky na ní vypálené jsou čitelné ve většině DVD mechanikách a přehrávačích. Poradí si samozřejmě i s CD médii, a to jak se čtením, tak se zápisem. DRW-2014L1T čte DVD-ROM disky 16x rychlostí, se čtením CD disků si poradí 40x rychlostí. Co se týče zápisu DVD, na DVD-R i DVD+R zapisuje 20x rychlostí, na DVD-RW 6x a DVD+RW 8x rychlostí, DVD-RAM zapisuje rychlostí 14x a čte 12x. Na dvouvrstvá DVD+R (DL) i DVD-R (DL) média zapisuje 8x rychlostí. CD zapisuje 48x na CD-R a CD-RW 32x. Od starších modelů se mechanika odlišuje vyššími rychlostmi zápisu na DVD+-R i DVD-RAM a podporou technologie LightScribe, která umožňuje vypálit popis disku. Popisek média vypálí mechanika stejným laserovým paprskem jako data, jenže na opačnou stranu disku. Poté, co vypálíte na médium data, stačí jej v mechanice otočit a vypálit popisek (vytvořený v kompatibilním software, který je samozřejmě s mechanikou dodáván - pouze v retail balení). Jako popisek lze použít text i obrázky nebo fotografie. Podtečení bufferu předchází technologie FlextraLink. Technologie FlextraSpeed pak dokáže nastavit optimální rychlost vypalování pro dosažení maximálně kvalitního výsledku. Technologie DDSS II (Double Dynamic Suspension System) tlumí otřesy, které při provozu mechaniky vznikají, čímž se podílí jednak na nižší hlučnosti a nepřímo i na vyšší kvalitě vypalování. Průměrná přístupová doba mechaniky činí 140 ms na DVD médiích a 150 ms na CD. Na předním panelu má mechanika pouze tlačítko "Eject", indikační LED diodu a štěrbinu pro nouzové otevření.

Výrobce Asus
Rozhraní
Informace o parametru Rozhraní
SATA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE, Retail užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější CD, DVD a Blu-ray média nebo FDD mechaniky, Blu Ray mechaniky, Zálohovací mechaniky.

Nejlevnější ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE, Retail akční ceny - Levné ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE, Retail

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE, Retail stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ASUS DRW-2014L1T SATA BEIGE/BLACK, LIGHTSCRIBE, Retail najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii DVD-RW mechaniky.