Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Mechaniky > DVD-RW mechaniky >

LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE

LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE

Cena produktu LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE není známa.

 

Popis produktu LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE: Přepisovací mechaniky LG Super Multi Security nyní poskytují dokonalou ochranu před neoprávněným přístupem a neoprávněnou manipulací s citlivými údaji. Představujeme další pokrok v oblasti zabezpe... > více informací


LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE - popis

nahoru

Přepisovací mechaniky LG Super Multi Security nyní poskytují dokonalou ochranu před neoprávněným přístupem a neoprávněnou manipulací s citlivými údaji. Představujeme další pokrok v oblasti zabezpečení dat - technologii SecurDisc, kterou bude jako první obsahuje mechanika LG Super Multi DVD Rewriter GSA-H55N/L. Technologie SecurDisc™ nabízí v kombinaci s optickou mechanikou Super Multi DVD uživatelům kompletní hardwarové i softwarové řešení pro ochranu citlivých dat. SecurDisc™ přináší novinky v oblasti ochrany dat a kontrolovaného přístupu k obsahu při zapisování a čtení dat ve formátech CD a DVD. Tato technologie byla vyvinuta ve spolupráci se společností Nero. Mechanika Multi DVD Rewriter GSA-H55N/L, jejíž součástí je technologie SecurDisc™, poskytuje profesionálním i soukromým uživatelům prostředky nezbytné k ochraně a bezpečnému sdílení dat. Zatímco některé optické mechaniky podporují pouze kódování heslem jakožto jedinou bezpečnostní funkci, GSA-H55N/L nabízí čtyři funkce ochrany disku z hlediska používání a ukládání dat: 1. Ochrana heslem: Chrání uživatelská data před neoprávněným přístupem pomocí hesla. 2. Digitální podpis: Prokazuje původ dat pomocí digitálního podpisu. 3. Kontrola úplnosti dat: Detekuje pozměněná data prostřednictvím kontrolního součtu (tzv. checksum). 4. Spolehlivost dat: Zajišťuje maximální spolehlivost dat prostřednictvím redundantního ukládání a systému správy vadných dat (defective zone). 5. Ochrana proti kopírování: Zajišťuje datové soubory PDF tak, že je nelze kopírovat.

Výrobce LG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější CD, DVD a Blu-ray média nebo FDD mechaniky, Blu Ray mechaniky, Zálohovací mechaniky.

Nejlevnější LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE akční ceny - Levné LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LG GSA-H55NRB, DVD-RW, IDE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii DVD-RW mechaniky.